Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa / Hizmet Sözleşmesi

Telsizmarketim.com, Kullanıcıların site üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, Kullanıcı onayı olmaksızın üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi,telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Telsizmarketim.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kullanıcılara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan hallerhariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Müşteri, kişisel bilgilerinin Telsizmarketim.com ’in kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabileceğini ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşılabileceğini kabul eder.

Kişisel bilgiler, Telsizmarketim.com için veya işbirliği içerisinde olduğu üçüncü taraflara veya Telsizmarketim.com ’in işi ileilgili olan verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya dakullanıcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek,  Telsizmarketim.com  veya işbirliği içinde olduğukuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

Kullanıcının kişisel bilgilerinin paylaşılmasını istememesi durumunda Telsizmarketim.com ’u  destek ekranından yada iletişim sayfası üzerinden mail yoluyla bilgilendirmesi yeterli olacaktır. 

Kullanıcı bilgileri ve kişisel bilgiler sadece kullanıcının bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir. Telsizmarketim.com  ya da başka bir kullanıcının kullanıcı bilgilerine ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

telsizmarketim, Kullanıcıların kişisel bilgilerini kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcılar, sitenin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) aracılığıyla elde edebilir. Ancak, Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

İşbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini, dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

Değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri, sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

 

Proje bazlı siparişleriniz için üye girişi yaptıktan sonra firmanıza özel teklif isteyebilirsiniz.

© 2023 www.telsizmarketim.com
Top